runescape forum st
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות

+3
Osher Is Me
S.D.68
erlid
7 posters

עמוד 2 מתוך 2 Previous  1, 2

Go down

האם אתם רוצים לעצב חתימה לפורום בעצמכם?(זאת שמעדכנת את הסקילים לפי הטבלת שיאים/מה שמכניסים)

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_rcap54%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_lcap 54% 
[ 7 ]
עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_rcap23%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_lcap 23% 
[ 3 ]
עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_rcap0%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_lcap 0% 
[ 0 ]
עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_rcap23%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 I_vote_lcap 23% 
[ 3 ]

סך-הכל הצבעות : 13

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 Empty Re: עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות

הודעה על ידי erlid 29/01/12, 11:38 pm

Osher Is Me כתב:לא ממש Neutral
אם אתה ב7 האלה אז למה הצבעת ככה?
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male
מספר הודעות : 5583

חזרה למעלה Go down

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות - Page 2 Empty Re: עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות

הודעה על ידי TemanNinja 29/01/12, 11:44 pm

erlid כתב:

אי אפשר לשנות...
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male
מספר הודעות : 3383

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Osher Is Me 30/01/12, 01:26 am

War Lion כתב:
erlid כתב:

אי אפשר לשנות...
הצבעתי כי חשבתי שכן וזה יכול להיות נחמד לכמה אנשים
אבל בכ"מ אולי ייצא לי להשתמש לא יודע אני באמת חושב על להוסיף חתימה
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע