runescape forum st
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

לאגים

5 posters

Go down

לאגים Empty לאגים

הודעה על ידי SAHAR152 11/06/12, 12:55 am

גם לכם יש כל יום בערך משעה 18:00 לאגים ברמה שאי אפשר לשחק?
אם כן ...מה אתם עושים ?יש דרך לשחק נורמאלי?
כי בערך מ 18:00 עד 23:00 אני לא יכול לשחק בימים האחרונים אפילו יותר מ 23:00 אז אני הולך לישון בלי לשחק...אני משחק יותר בבוקר עכשיו

*גם אם אני על איכות הכי גרועה זה לא ממש עוזר Sad
SAHAR152
SAHAR152
חבר כבוד
חבר כבוד

Male
מספר הודעות : 1005

חזרה למעלה Go down

לאגים Empty Re: לאגים

הודעה על ידי Osher Is Me 11/06/12, 12:58 am

אחי תנסה ככה:
לשים את הCPU USAGE על מקסימום כל השאר על מינימום
ואם זה לא עוזר כבה טורנט וכל האימיולים שיש לך חח
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 11/06/12, 03:07 pm

בנוסףך למה שאושר אושר אמר:
א)תבדוק שהמהירות של האינטרנט שלך סבירה(הספקי אינטרנט נוטים לעשות בעיות לעיתים קרובות לפחות לי)
ב)תבחר לאיזה עולם להיתחברלפי שני נתונים:
-פינג מינימאלי(הזמן שלוקח למידע להגיע לשרת שלהם ולחזור)
-מספר משתמשים מינימאלי(כמה שפחות אנשים פחות עומס על השרת ויהיו לידך פחות אנשים מה שחמודרי את כמות התעבורה והעיבוד שיש לעשות ולכן משפר את המהירות)

בעקרון יש עדיפות לפינג נמוך פרט למקרים קיצוניים(בge בעולם 2 לדוגמה יכולים להיות לך טונות לאנים גם אם פינג מאוד נמוך)

ג)אתה יכול להוריד את הclient של המשחק ולשחק דרכו(לי יש לאגים כי מאז הגרסה הקודמת פייר פוקס לא מתפקד כמו שצריך אם java ולכן עברתי לclient אבל חוץ מזה זה חוסך לך מתווך באמצע-הדפדפן מה שיכול לשפר קצט את הביצויים)

ד)הרחבה למה שאושר אמר: במידע והמקור של הלאגים הוא האינטרנט תכבה כל תוכנה אחרת שדורשת אינטרנט לא רק אמיול וכלאה(סקייפ לדוגמה) אם הבעיה היא בכוח עיבוד(תכנס למנהל המשימות ותראה אם המעבד מתקרב ל100% כשבמשחק זה מכוון על צריכת מעבד מקסימלית-או בגלל שאני א יוגע כמה זה מותאם למעבד מרובה ליבות תלך לפי הגרפים ,שיש ביוינדווס 7 לפחות,אחד לכל ליבה או שאולי אם האחוז עובר קצט את ה100% לחלק למספר הליבות אבל זה לא מדויק כי אין לי מוסג כמה המשחק יודע לעבוד אם ליבות מרובות) תסגור כל תוכנה שרצה פרט למשחק (או לתוכנות חשוות כמו אנטי וירוס פיירוול וכ"ו)

ה)סביר מאוד להניח שזה לא קשור כי ברוב הרמן זה כן פועל אבל תבדוק שהפיירוול לא חוסם את המשחק(בפייר וולים מסוימים ובראוטריים מסויימים אפשר להגדיר שבשעות של עומס או יגביל יותר דברים מסוימים כדי ששאר הדברים יעבדו יותר טוב לכל משתמשי הרשת

ו)אם יש עוד מחשבים ברשת יכול להיות שהם מנצלים חלק גדול מרוחב הפס ולא נשאר מספיק כדי להריץ את המשחק כמו שצריך במקרה כזה:
-תבדוק שבהם אין אימויל או טורנט עובד או דברים כאלה שזוללים רוחב פס
-תתמקח אם הספק והתשתית שיגדיולו לך את הרוחב פס-לי היה לפני חצי שנה בערך 5 מגה עכשיו יש לי 30 ואנחנו משלמים בערך שליש ככה שהפתרון הזה יכול אפילו לחסוך הרבה כסף)
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male
מספר הודעות : 5583

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Osher Is Me 11/06/12, 04:01 pm

שחר, המהירות באמת משפיעה?
יש לי 1.5 מגה ואני לא רואה שום לאג חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
למרות שהם רוצים שאני אגדיל ל-12 אבל אין לי כוח... וניסיתי פעם אחת מה שהם אמרו לי- כלום.
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 11/06/12, 04:58 pm

Osher Is Me כתב:שחר, המהירות באמת משפיעה?
יש לי 1.5 מגה ואני לא רואה שום לאג חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
למרות שהם רוצים שאני אגדיל ל-12 אבל אין לי כוח... וניסיתי פעם אחת מה שהם אמרו לי- כלום.
הדברים שמשפעים על הלאגים (פרט למקרים של באגים במקום כזה או אחר שגורמים ללאגים כמו זה שיש לי בפיירפוקס) הם:
-מעבר המידע(כמות הנתונים שיש להעביר לכל כיוון מהירות העלאה ומהירות הורדה) פה נכנס הרוחב פס וזה משפיע במידה מסוימת לפי כמות הנתונים שיש להעביר אם זה הרבה מעל הוא קצט מעל זה לא משנה (אלה אם יש עוד דברים שמשתמשים באינטרנט ברשת ואז צריך גם להכניס אותם לחישוב) כמובן זה זה מושפע מהצד החלש מה שאומר שגם אם לך יש המון רוחב פס ומה שאתה עושה צריך מעט מידע אבל לשרת שלהם מחוברים המון אנשים אז להם לא יהיה רוחב פס מספיק וזה ישפיע גם עליך
(בגלל זה כדאי לא להיות במקום אם הרבה אנשים כדי לשפר את המהירות לא ללחוץ לחיצות מיותרות ו"כו)

-יכולות עיבוד (גם גרפיות וגם רגילות) הגרפיות זה רק בצד שלך הרגילות זה בשני הצדדים ושוב מה שקובע זה הצד החלש(בגלל זה כדאי לבחור מעט אנשים לפחות לאגים)

הפינג שכדאי נמוך זה משהו בעמצא ולכן כדי כמה שיותר נמוך זה בודק כמה זמן לוקח ליצור פוקט של מידע לשלוח אותו שהוא יעובד בצד השני ולקבל פוקט של תשובה(אם כי פה הרוחב פס לא ממש משפיע פרט למקרים קיצוניים כי הפוקט של הבדיקה הוא מאוד קטן)

עוד משהו?
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Fairy Tanya 11/06/12, 09:33 pm

כן זה התחיל ממוצ"ש בערך...
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female
מספר הודעות : 2238

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Leon 11/06/12, 09:37 pm

בעיה בשרתים אני חושב.. גם לי נהיה לאגים מטורפים וראיתי בפורומים שם הרבה כותבים שיש להם לאגים בזמן האחרון
תוריד CCLEANER בכל מקרה ותריץ
Leon
Leon
כוכב עולה
כוכב עולה

Male
מספר הודעות : 2052

http://runescape.org.il

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי SAHAR152 11/06/12, 11:36 pm

לאגים מטורפים השחקן לא זז בכלל ורק המשחק מופעל.... על איכות הכי גרועה שימוש ב CPU הוא 20%
Sad
SAHAR152
SAHAR152
חבר כבוד
חבר כבוד

Male
מספר הודעות : 1005

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 12/06/12, 03:36 pm

מה שמשאיר פחות או יותר שתי סיבות (יש עוד אבל אלה הכי נפוצות)
-הבעיה אצלהם(כמו שכתבתי קודם הכל נמדד לפי הצד החלש)
-הפייר וול חוסם משהו
0אם לא החלפת ראוטר התקנת פייר וול חדש או משה כזה לא סביר במיוחד כיוון שזאת בעיה חדשה)
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics