runescape forum st
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

האמת מאחורי נתנאל!

+4
just a nightmare
S.D.68
Tooty Fruity
shani d
8 posters

Go down

האמת מאחורי נתנאל! Empty האמת מאחורי נתנאל!

הודעה על ידי shani d 09/02/12, 03:54 am

שלום חברים. חלקכם הייתם ידידים טובים. ותמשיכו להיות גם אם תדעו מה שאני מספר לכם עכשיו בכללי. חלקכם לא ידידים ולא חברים שלי. אבל שידעו מה שידעו. אני רק מבקשת מי שהולך להיות רע שלא יגיב. סבל כבר עברתי מספיק.
הנושא פה בנושא של מי אני בעצם
השיחה הזאת שאני מפרסם כאן ועכשיו היא מפורום אחר בו חשפתי את עצמי

שלום נתנאל! ספר לי קצת על עברך במשחק
במשחק לא השגתי הרבה. במיוחד שחקן הגנתי ופשוט שמנסה להתקדם בפנאן. השחקן הראשון שלי היה NATI000 ואז מחקתי אותו ופתחתי אחד חדש ולפני שהתקדמתי הרבה בר[בעלים הקודמים של השחקן הזה] הציע לי לעבור לempire at war ואני הסכמתי כרגע אני גם לא משחק הרבה גם ככה

אוקיי. ספר לי קצת על עצמך
בעקרון אני בן 18 מדרום הארץ. ובזמן האחרון אני מתמודד בקשיים שבמה שדיברנו

אנשים לא יודעים על מה דיברנו.
תוכל לספר על עצמך, ומה הם קשייך?
לפני בערך חודשיים שלושה התפרץ לי משהו שהיה רדום במשך שנים רבות בתוכי. תחושות מוזרות ולא מוסברות של רצון עז וחזק לחיות כבת ולהיות בת וקנאה בכל בת שאני רואה סביבתי כי היא בת ואני תקוע כבן. אם הזמן אני מגלה שאני נמשך יותר ויותר לכל דבר שקשור לבנות בגיל ההתבגרות. כעבור זמן מה מצאתי שהמצב נקרא טרנסגנדר בעיקר. אי התאמה ורצון לחיות כמי שאתה. בהתחלה היה מאוד קשה כי נכנסתי לדכאון קטן וממש לא רציתי לאכול או לישון וגם שהייתי יושן הייתי מתעורר כל חצי שעה. כיום זה יותר קל לי.

מי יודע בעצם על ה "בעיה" שלך?
חלק מהאנשים ברחבי האינטרנט שהרגשתי נוח לספר להם. חבר אחד שלי מהמציאות. ואמי. האמא לוקחת את זה קשה.

כיצד היא מגיבה? אם ברצונך לספר לנו
היא חושבת כמו אמא דתייה. אם אלוקים ברא אותי ככה אז ככה אני אמור להישאר. רק שהיא לא מודעת לזכותי להיות מי שאני חושב שאני רוצה להיות.

תודה לך על הכנות.
האם יש פתרונות לדחף שלך?
זה לא לגמרי דחף. זה רגשות פנימיות לידיעה של מי שאתה.
יש 2 פתרונות שבדרך כלל כל אחד גומר בהם
1] לסדר את הניתוח לשינוי התמידי למי שאתה רוצה להיות מה שלפי הבנתי הוא תהליך שלוקח 11 ימים שאת הניתוח אתה עובר ביום ה2 לשהותך בבית החולים. אחרי הניתוח אסור לך לקום מהמיטה בערך 3-4 ימים ואחר כך מותר לך אבל בימים הראשונים אתה בסוג של דייאטה של אוכל קל כמו גלי וכדומה. הניתוח עצמו מועבר בהרדמה מלאה כמו שידוע בטח לכולם. במהלך הימים שאחרי אתה כבר לגמרי בת ומן הסתם מותר לך להראות שאתה בת. ואז אף אחד לא יסתכל עליך בצורה רעה. אחרי ה11 ימים? אתה חופשי לחיות את החיים החדשים שלך.
דרך 2? יותר מביכה. למי שלא רוצה לעבור את הניתוח פשוט הולך וחי את עצמו כאישה בלי להשתנות

זה מרגש אותי לאללה שככה גוברים על המוזרות ומקבלים אנשים כמו שהם רוצים להיות
עכשיו גם בפורום יודעים עלי. עוד מקום שאני יכולה להיות מי שאני.

זה די מדהים לחברה הישראלית…
מהן התחושות שלך לגבי היותך בת בגוף בן?
בעקרון זה ממש קשה שאם אי פעם אני ארצה להיות מי שאני אני צריכה שהמשפחה שלי ידעו וזה דורש הרבה אומץ לספר לדבר להתכווח . אבל ברגע שאתה מספר למישהו והוא מקבל אותך כמו שאתה. אז זה ניהיה הרבה יותר קל כי אז אפשר ממש להתחבר אליו כמי שאתה.

אילו חוויות יש לך מדבר זה?
ואו יש כמה.
כשסיפרתי לאחד מהחברים שלי בהתחלה הוא היה קצת בשוק. אבל כרגיל השאלה שעולה לכולם בראש.. אתה מקלף אבוקדו בחושך?
אחר כך שמבינים יותר שזה קשור למי שאתה. אז אומרים ואו ואצלו הוא אמר גם אם אתה צריך לדבר אני פה. זה די ריגש אותי.

ביום שסיפרתי לאמא שלי ואחרי הוויכוח וכל הסבטוחה שיצאה מזה הלכנו לקנות לי נעליים. ובחנות אני כזה עומדת ליד הסטנדים של הנעליים ומגניבה מבט לנעליים החמודות של הבנות וחיוך מוזר כזה קפץ לפני. אבל ידעתי שאסור לי. נורמות.
אז בחרתי נעליים שחורות לבנות אם שרוכים כחולים/תכלת כאלה ובעודי עדיין לגמרי מבולבלת מאי ידיעה מה תואם יותר לבנות מאשר לבנים לחשתי לאמא את חושבת שזה נורמלי או שאני צריכה אחרות? היא אמרה כן זה נורמלי בשביל בחור בן 18 למה לא זה נעליים יפות.

לפני 4 ימים ככה הלכתי לסופר פארם לקנות לאבא שלי את התרופות[יש לו כמה בעיות של לחץ דם] ובעודי מחכה בתור לא הצלחתי להוריד את העיניים מהצבעי שער וציפורניים
הדבר הכי מעצבן אותי זה שכל אחד קורא לי אחי. דבר ראשון גם אם הייתי לגמרי בן אני לא אח שלך ולמרות שזה רק סלנג זה מצחיק. ואז לכל אחד אני צריך להגיד עזוב אותך מאחי. לא הולך טוב אצלי. חחח
אה ועוד חוויה מאוד מוזרה.
במהלך הימים האחרונים שהייתי בקשר אם נורה גרינבגר שיש לה קול עבה של גבר. חזרתי לעיר שלי אחרי שיחה מאוד מעניינת ומרתקת איתה שבמהלכה היא שאלה אתה מדמיין את עצמך כבת? אמרתי לפעמים כן. אז היא אמרה ואיך קוראים לה לאותה בת? הייתי כזה יש לי 2-3 שמות אפשריים. אחד נטלי אחד טליה ואחד טל ולכי תדעי עוד איזה. ואז היא אמרה אלה דווקא שמות מאוד יפים לבת. ואז היא שאלה ואיך היא אותה אחת? לא ידעתי כבר מה להגיד לה כי אין לי ממש אישיות בנוייה בנושא. ואז אמרתי שאני חייב ללכת כי אני נכנס לאיזה חנות. ואז אמרנו ביי וכל זה

ואז שחזרתי לעיר ירדתי במרכז המסחרי העירוני להסתובב קצת בפנאן. ואז אני רואה קבוצת נערות בגילאי 17 בערך מתקבצות איפהשהוא לבושות בטוב טעם נראות חיות ושמחות מפטפטות להנאתם אני אומרת טוב סבבה אחלה להן
ואחר כך אני בדיוק רואה קבוצה של נערים באותו גיל בערך כמו הבנות הולכים בבגדים מתים כמו שחור אפור וחום כזה אם כל הקרעים במכנסיים שלהם קוראים גינס. הולכים בשורה לא מדברים לא מסתכלים אחד על השני לא כלום
ואני אומר זה עוד סיבה שבגללה תמיד אוהב להיות בת כי בנות יותר חיות.

באמת, האם אתה נמשך לגברים או לנשים?
אם אתה מעוניין לענות על כך.
שמע לאף אחד אין תשובה ברורה לגבי זה. אפילו המנטורית שלי שהיא אישה מאוד מפורסמת בארץ בשם נורה גרינברג שהיא גם גבר במקור לא יכולה לגמרי לענות על זה אני חושבת. מצדה היא בחרה ללכת על גברים כדי להיראות נורמלית בחייה החדשים
אצלי אין לי מושג מה יהיה

תודה רבה על כנות.
מהן הציפיות שלך לעתיד?
כרגע אין תכנונים ברורים. הכל עדיין בערפל. אם זה ישאר לתמיד אז נצתרך לעשות משהו בנידון ואז אולי בשלב מסויים לך תדע אולי אעבור מה שאצתרך לעבור[11 ימים של סבל בבית חולים לא נשמע ממש נחמד שלא לדבר ש4 ימים מתוכם אסור לי לקום מהמיטה]

כרגע המטרה העיקרית היא ליצור סביבה תומכת לגרום לאמא שלי לקבל אותי בצורה הזאת לגלות לאבא לגלות לאחי הגדול ממני ב6 שנים לגלות לחבר הכי טוב שלי ואז ללכת לרופאים ומה שצריך ואם אני ארגיש מספיק בנוח אולי אם יהיה לי נוח ומספיק כסף או מה שצריך. ננסה לקבל את ההפנייה הגורלית.
מה שיבוא אחר כך? אי אפשר לדעת. אבל אז אני ידע שעכשיו אני לגמרי נורמלית ולא צריכה יותר לפחד להראות מי אני באמת.

יפה מאוד!
תודה רבה לך על שהקדשת זמן מזמנך הפנוי!
על לא דבר. מעניין לראות מה תעשה אם זה
וכרגע אני יותר במגע אימיילים אם נורה ואם נועמי [פעילה אחרת של הארגון לעזרה לאנשים כאלה שאגב נקראים לאתר לסביות, מקלף אבוקדו בחושךאים, בי, וטרנס-גנדרי]

shani d
shani d
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Female
מספר הודעות : 957

חזרה למעלה Go down

האמת מאחורי נתנאל! Empty Re: האמת מאחורי נתנאל!

הודעה על ידי Tooty Fruity 09/02/12, 03:56 am

אין שום דבר רע בלרצות להיות מי שאת, תזכרי את זה!
מאחלת לך מלא מלא מלא בהצלחה עם ההורים והמשפחה ובחיים.

חיבוקים! 3>
Tooty Fruity
Tooty Fruity
חדש חדש חדש
חדש חדש חדש

Female
מספר הודעות : 72

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי S.D.68 09/02/12, 04:04 am

אם להיות כנה אני בדעה של אמא שלך אם אלוהים בחר ככה אז תיהיה ככה ולא להשתנות אני חושב שזה טעות וחבל אבל זה חיים שלך ואם אתה באמת הולך על הניתוח הזה אז שיהיה לך בהצלחה עם זה
S.D.68
S.D.68
מנהל פורום כללי
מנהל פורום כללי

Male
מספר הודעות : 2035

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי just a nightmare 09/02/12, 04:12 am

אני תמיד חושב שתעשה מה שנראה לך אבל אל תשכח שזה צעד גדול תחשוב הרבה לפני ושיהיה בהצלחה ותדע שלא משנה מה תבחר תעשה מה שטוב בשבילך
just a nightmare
just a nightmare
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Male
מספר הודעות : 3188

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Leon 09/02/12, 04:28 am

שיהיה לך בהצלחה למרות שאני לא תומך בדרך שלך
וקח תבלה שם :O
http://www.fxp.co.il/forumdisplay.php?f=2499
Leon
Leon
כוכב עולה
כוכב עולה

Male
מספר הודעות : 2052

http://runescape.org.il

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shani d 09/02/12, 04:39 am

אני לא נכנס לאף אקס פי סתם פורום פורנו טיפשי. לי יש את המקומות שלי
shani d
shani d
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Female

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Leon 09/02/12, 04:40 am

יש שם פורום ספציפי למקלף אבוקדו בחושךאים:O לא יודע מה הולך שם כי בחיים לא נכנסתי לשם תנסה
Leon
Leon
כוכב עולה
כוכב עולה

Male
מספר הודעות : 2052

http://runescape.org.il

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shani d 09/02/12, 04:54 am

חחח קרעת אותי אם מקלף אבוקדואים.. gota love the sencor ha
shani d
shani d
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Female

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי S.D.68 09/02/12, 05:00 am

DIVINESTORMER כתב:חחח קרעת אותי אם מקלף אבוקדואים.. gota love the sencor ha

זה פילטר
S.D.68
S.D.68
מנהל פורום כללי
מנהל פורום כללי

Male
מספר הודעות : 2035

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TemanNinja 09/02/12, 12:38 pm

סתם שאלה.. בניתוח.. כורתים את מה שאני חושב שכורתים?
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male
מספר הודעות : 3383

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Osher Is Me 09/02/12, 12:50 pm

1. כל הכבוד על הכנות!!! מקווה שתאהבי את החיים החדשים שלך Smile
2. גיא לא נראה לי
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shani d 09/02/12, 03:02 pm

אושר עדיין אין לי כלום פה.
וכן זה מה שעושים וגם מגדלים את מה שלמעלה . אבל בעקרון מי שמחליט כן לעבור את זה כבר מוכן להכל. אני עדיין לא מוכן לכלום
shani d
shani d
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Female

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Osher Is Me 09/02/12, 03:24 pm

אה אוקיי
אבל אמרת שהחלטת שמתאים לך להיות אישה, לא?
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shani d 09/02/12, 04:06 pm

בעקרון היה מתאים לי אם הייתי. אבל אם אי פעם הכל יסתדר ואני יוכל לעשות משהו אם זה אז אולי
shani d
shani d
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Female

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TemanNinja 09/02/12, 07:09 pm

רגע מה כורתים ומה לא?
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male
מספר הודעות : 3383

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי QuArTeR12 09/02/12, 08:38 pm

בהצלחה Very Happy
QuArTeR12
QuArTeR12
כוכב עולה
כוכב עולה

Male
מספר הודעות : 2009

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics