runescape forum st
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות

+3
Osher Is Me
S.D.68
erlid
7 posters

עמוד 1 מתוך 2 1, 2  Next

Go down

האם אתם רוצים לעצב חתימה לפורום בעצמכם?(זאת שמעדכנת את הסקילים לפי הטבלת שיאים/מה שמכניסים)

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_rcap54%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_lcap 54% 
[ 7 ]
עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_rcap23%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_lcap 23% 
[ 3 ]
עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_rcap0%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_lcap 0% 
[ 0 ]
עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_rcap23%עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות I_vote_lcap 23% 
[ 3 ]

סך-הכל הצבעות : 13

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות Empty עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות

הודעה על ידי erlid 14/01/12, 01:34 am

משעמם לי
אז חשבתי אולי ליצור אפשרות כזאת (ראו סקר)
כדאי לי?

עריכה:
התקדמות:
שלבים שצריך לעשות:
-קוד שיוצר את החתימה לפי התמונת רקע(הושלם)
-טבלת בבסיס מידע שתכיל את כל המידע הדרוש ותשמור אותו(הושלם)
-קוד מנהל את הטבלה בבסיס מידע(הושלם)
-קוד שקולט את המידע הרלוונטי מהמשתמש ,מעבד ושומר אותו (הושלם)
-קוד שמעלה תמונות(הושלם)
-ממשק גרפי בסיסי כדי שאנשים פרט אלי יוכלו ליצר את החתימות(הושלם)
-העלאת הקבצים לאתר(הושלם)
-תיקון באגים(הבסיס-הושלם-נשארו תיקונים קטנים וזניחים)
-שינויי נוספים(טרם התחלתי לעבוד על זה)

*החתימה מתעדכנת לפי טבלת השיאים של הפורום ולכן רק משתמשים שבטבלת השיאים יוכלו להישתמש בא(יתכנו שינויים בהמשך)
*בגרסה הראשונית לא יהיה ניתן להכניס ידנית את הסקילים
*במידה ויסגרו לי את האתר(אם יהיה חודש שאף אחד לא נכנס אליו) כל המידע יאבד ויהיה לבנות את החתימות מחדש ולכן מומלץ לשמור גיבוי של התמונות רקע
*התוכנה לא מצייר מסגרות/איקונים של סקילים לרמות אלה רק כותב את המספרים ולכן יש להכניס את זה בעיצוב שלכם(יתכנו שינויים בהמשך לפי בקשתכם)
*יתכן שלחתימות יקח קצט יותר זמן לטעון(אתר חינמי-מהירות יותר נמוכה)
*ישנה הגבלת תעבורה חודשית לאתר ולכן יתכן שבשלב מסוים לא יוצגו החתימות(קשה לי להאמין שזה יקרה בהתחשב כמות האנשים הפעילים פה אבל אם פעם יהיו הרבה משתמשים פעילים שישתמשו בזה זה יכול לקרות)

נערך לאחרונה על-ידי erlid בתאריך 18/01/12, 03:34 am, סך-הכל נערך 6 פעמים
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male
מספר הודעות : 5583

חזרה למעלה Go down

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות Empty Re: עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות

הודעה על ידי S.D.68 14/01/12, 01:41 am

אם יש לך זמן פנוי אז תעשה ,זה דווקא נשמע נחמד
S.D.68
S.D.68
מנהל פורום כללי
מנהל פורום כללי

Male
מספר הודעות : 2035

חזרה למעלה Go down

עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות Empty Re: עיצוב אישי של חתימת סקילים-[עריכה]-הוספתי את ההתקדמות שלי-הושלם!!!(בערך)-ניתן לבנות חתימות

הודעה על ידי Osher Is Me 14/01/12, 01:45 am

כןן אפשר ליצור אחלה תמונות Smile
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 14/01/12, 01:54 am

אוקי אז אני יתחיל לעבוד על זה אבל יהיו שני חסרונות:
-במידה ואף אחד לא יכנס לטבלת שיאים שבניתי במשח חודש יסגרו לי את האתר וביחד איתו ילכו כל התמונות(אז מומלץ לשמור גיבוי לתמונה)
-בתור התחלה לפחות לא תוכלו להעלות את התמונות אני יצטרך לעשות את זה
-צריך להגדיר איפה אתם רוצים שירשמו כל סקיל(אם אתם רוצים אני יכול להוסיף גם את הcb שלא מופיע בדרך כלל)לפחות בפעם הראשונה וזה ייהיהדי מעצבן
-יכול להיות שיקח לחתימות יותר זמן להטען

עריכה:
זה הרבה יותר קל ממה שחשבתי כבר גמרתי את החלק הקשה
מצד שני עכשיו נשארו החלק הארוך,החלק המעצבן,והחלק הארוך והמעצבן
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yossef 14/01/12, 11:03 pm

אחי שחכתי איפה יש חתימה אתה יכול לתת לי קישור שאני יעשה?
yossef
yossef
חדש חדש חדש
חדש חדש חדש

מספר הודעות : 82

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TemanNinja 14/01/12, 11:11 pm

קח יוסף [You must be registered and logged in to see this link.]
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male
מספר הודעות : 3383

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yossef 14/01/12, 11:12 pm

תודה אחי Smile
yossef
yossef
חדש חדש חדש
חדש חדש חדש

מספר הודעות : 82

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 17/01/12, 10:14 pm

ל5 שהצביעו כן:
בעיקון הגרסה הבסיסית מוכנה
מחר אני ישרדג קצט את הממשק שיהיה יותר נוח להשתמש בזה ואני ישים פה קישור אם הסבר
(יש באגים שיפתרו אם המזמן חלק פוגעים בנוחות חלק פותחים את זה לבעיות אני יכתוב מה לא לעשות ויקווה שזה באמת יקרה)
-לא לעשות את התהליך יותר בשם של מישהוא אחר כי זה יקלקל לו
-חובה להיות רשום לטבלת השיאים של הפורום(משם זה לוקח את הרות)
-לא לשנות הרבה פעמים(כרגע זה לא מוחק את המידע הישן פרט לתמונה הישנה אז יקח לזה המון זמן לעדכן וזה עלול לגמור לי את הרוחב פס של האתר ואז לא יהיו חתימות לחודש-אני יסדר את זה בהזדמנות)בגלל זה גם יש גיבויים של המידע של בניית החתימות אז אם מישהו משנה למישהוא את החתימה כמעשה קונדס אני יוכל לשחזר את זה
-אני יודע שיש באגים אני ישמח אם תספרו לי אם אתם מוצאים כדאי שאני יתקן

קדימה להתחיל לעצב
נ.ב
-כרגע זה פועל רק אם פורמט של png
-כרגע ההגבלה היחידה היא הגודל של הקובץ של התמונה נא לא להעלות תמונות אשר עוברות את גודל החתימה המותרת בפורום או שאני יגביל גם את זה

אני פתוח להצעות לשיפור(אחרי שתראו את זה מחר)
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TemanNinja 17/01/12, 10:21 pm

אבל זה אומר שבכל פעם שאני עולה רמה אני צריך לעשות אחד חדש?
אם כן אז FAIL...
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 17/01/12, 10:24 pm

זה מעדכן מהטבלת שיאים של הפורום שמעדכנת מהטבלת שיאים של המשחק
אני אולי יוסיף(אם ירצו) ישהיה אפשר גם להכניס את הסקילים ידנית לאנשים שלא מופיע בטבלת השיאים של המשחק
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 18/01/12, 03:33 am

טוב אז זה מוכן(מספיק כדי להשתמש בזה לפחות)
[You must be registered and logged in to see this link.]
אוב אז הוראות שימוש:
1)במידה ואתם לא מופיעים בטבלת השיאים של הפורום להוסיף את עצמכם לשם
2)להיכנס לקישור שנתתי לכתוב את השם משתמש ולבחור בקובץ של התמונה שאתם עצבתם(חייב להיות png אחרת זה לא יצליח להכין חתימה)
3)ללחוץ על upload ואז יופע למעלה קישור או הודעת שגיעה(הקישור משום מה לא ממש פועל אז אפשר להעתיק את הכתובת ללהיכנס אליה)
4)לבחור גודל טקסט בין 1-5
5)לבחור צבע לטקסט
6)לעקוב אחרי ההוראות בתיבת טקסט התחתונה:
**הערה-בחלק זה חשוב לדייק או שהכתוב לא יהיה בדיוק איפה שאתם רוצים**
-ללחוץ על הפינה השמאלית העליונה של התמונה(לצורכי קלברציה)
-ללחוץ על הפינה השמאלית העליונה של המקום בו יכתב הרמה בסקיל שכתוב בטיבת טקס למטה)
7)לאחר שעברתם על כל הסקילים יש ללחוץ על submit וזה יתן לכם את קוד של התמונה לחתימה(יופיע למעלה)

************************************************************************************************

נ.ב:
יש פה משיהו/י שמוכן/ה לעצב לי איזה חתימה מענינת(הקישורי עיצוב שלי גרויים במיוחד-בערך באותה רמה של היצירתיות שאין לי)

************************************************************************************************
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TemanNinja 18/01/12, 07:07 pm

דאבל!! סתם
אני מוכן לעזור לך עם העיצוב, רק תגיד לי מה לעשות שאני לא יסתבך Surprised
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Fairy Tanya 18/01/12, 07:14 pm

חחחח עזוב את יעקוב, אני מוכנה לעזור
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female
מספר הודעות : 2238

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 18/01/12, 09:41 pm

War Lion כתב:דאבל!! סתם
אני מוכן לעזור לך עם העיצוב, רק תגיד לי מה לעשות שאני לא יסתבך Surprised
זאת בדיוק הסיבה שביקשתי שיעשו לי
אין יודע להכין ולהשתמש בפוטושוף והכל ברמה מספיקה
אבל אני לא מספיק יצירתי ככדי לחשוב מה לעשות

ולטניה
תודה
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TemanNinja 18/01/12, 09:52 pm

אז אתה לא רוצה שאני אעזור לך?
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 18/01/12, 10:12 pm

א)ליעקוב תבין לבד
ב)כמו שכבר אמרתי קודם כרגע זה תומך רק בתמונות PNG כל פורמט אחר לא יפעל(אני אולי יוסיף פורמטים נוספים בעתיד אם תרצו)
ג)שוב כמו שכבר כתבתי התוכנה רק מוסיפה את המספרים של הרמות של הסקילים את האיקונים צריך להוסיף בחלק של העיצוב(אולי גם את זה אני ישנה פעם)

erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 23/01/12, 02:48 am

מי ה6 שרצו ולמה הם לא משתמשים בזה אחרי שעשיתי?
(אם הסיבה זה משהוא בתוכנה שחסר.לא עובד תגידו ואני יסדר)
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Fairy Tanya 23/01/12, 02:49 am

זה לא ממש עובד, זנ מראה לי את החתימה עם התמונה שהעליתי אבל בלי כל הסקילים והשם של המשתמש שלי
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 23/01/12, 03:04 am

האאאאאאםםםםםםםםםםםםםםםםםם
את השם משתמש שכחתי לעשות שזה יכתוב אבל בהנחה שזה עשית הכל לפי ההוראת את הרמות אמורים לראות(זה רושם רק את המספרים ומעדכן אותם את האיקונים זה לא-נכון לעכשיו)

אני עובד על אפשרות שזה יוסיף לבד את האיקונים ויהיה אפשר לבחור אם רוצים את האיקונים החדשים או הישנים
התוכנה לא פועלת כרגע כי העליתי את החלק של האיקונים ויש שם באג מוזר שאני מנסה לפתור
(למישהוא יש רעיון איך אם אני מכניס מידע לעצם בודק ורואה שהמידע נכנס ואחרכך קורה לפעולה של העצם דרך העצם המידע נעלם בדרך? ועוד יותר גרוע איך אם המידע הוא -1 זה לא נעלם ואם הוא לא אז הוא כן נעלם?)
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 28/01/12, 01:47 pm

עודכן!!!!
כרגע זה פועל
הוספתי תמיכה בתמונות GIF ו JPG בנוסף לPNG
הוספתי אפשרות להוספץ איקונים אוטומטית(גם החדשים וגם הישנים)
הוספתי אפשרות לדלג על סקילים(כרגע זה לא פועל אם כבר עשיתם חתימה אחת ואתם רוצים לשנות מקום של משהוא-כל החתימות שנעשו בגרסה הקודמת נמחקו)

עריכה:הקישורים עדיין לא פועלים אז יש להעתיק אותם ידנית(אין לי מושג למה)
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Fairy Tanya 28/01/12, 04:50 pm

אני אבדוק כשאני אהיה במחשב
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי erlid 29/01/12, 10:09 pm

ה7 שהצביעו בעד מתכוונים להשתמש בזה בכלל?
erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי TemanNinja 29/01/12, 10:31 pm

לא נראה לי..
TemanNinja
TemanNinja
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Osher Is Me 29/01/12, 11:09 pm

לא ממש Neutral
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי SAHAR152 29/01/12, 11:11 pm

erlid כתב:ה7 שהצביעו בעד מתכוונים להשתמש בזה בכלל?

בטח למה לא Smile
SAHAR152
SAHAR152
חבר כבוד
חבר כבוד

Male
מספר הודעות : 1005

חזרה למעלה Go down

עמוד 1 מתוך 2 1, 2  Next

חזרה למעלה