runescape forum st
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

עזרה דחוף -בעיה עם וינדואוס לא חוקי במחשב

2 posters

Go down

עזרה דחוף -בעיה עם וינדואוס לא חוקי במחשב  Empty עזרה דחוף -בעיה עם וינדואוס לא חוקי במחשב

הודעה על ידי Fairy Tanya 17/07/11, 05:05 pm

לפני כמה זמן הוינדואוס רצה שאני אעשה עידכון למחשב ובטעות לחצתי על אישור וזה הוביל אותי לאתר של מייקרוסופט והם איתרו שהוינדואוס שלי לא מקורי , יש להם תוכנה שמזהה את זה .
הופיעה לי הודעת מערכת בשולחן העבודה בצד שמאל למטה עם רשיון לא חוקי וכל הזמן התעלמתי מזה עד עכשיו שזה התחיל לעשות לי בעיות...
הדלקתי את המחשב כרגיל וניסיתי להיכנס לאינטרנט וזה כל הזמן מוריד לי את הדפדפן למטה וכשנאי מנסה לכתוב משהו זה כותב רווח בלי סוף , לא מביא לי לפתוח תוכנות או קבצים אחרים בצורה נורמאלית. ניסתי להעביר כמה קבצים חשבוים לדיסק און-קיי שלי אבל זה לא מביא לי זה שינה את ההגדרות של כל הקבצים לקריאה בלבד וכשאני מנסה לשנות את זה זה כופה עלי להשאיר לקריאה בלבד

יש לי בבית דיסק מקורי של וינדואוס אבל אני לא כל כך מבינה איך להתקין אותו ואני קודם כל צריכה לשמור את הקבצים שאני צריכה לפני שאני עושה זאת...

1. איך אני מורידה את הקללה הזאת מהמחשב שלי ?
2. יש דרך לשמור את הקבצים שלי לפני שנאי מתקינה וינדואוס חדש?

אם אני מתקינה וינדואוס חדש אז אני אצטרך להתקין את כל התוכנות שלי במחשב מחדש ובינהם גם את האינטרנט , הראוטר של האינטרנט מחובר למחשב הנייח ואני לא יודעת איך להתקין את האינטרנט מחדש :S ואם לא יהיה לי שם אינטרנט אז גם פה לא יהיה לי [ אני עכשיו עם הנייד ]

HELP Sad
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female
מספר הודעות : 2238

חזרה למעלה Go down

עזרה דחוף -בעיה עם וינדואוס לא חוקי במחשב  Empty Re: עזרה דחוף -בעיה עם וינדואוס לא חוקי במחשב

הודעה על ידי Osher Is Me 17/07/11, 06:21 pm

נראה לי שאת חייבת להתקין ווינדוס חוקי
אני פחות או יותר יודע מה צריך לעשות בפרמוט אז אם את צריכה עזרה אני הכתובת (אבל לא בטוח שאני אדע סO)

ודבר שני תודה שאמרת לי שחייב ווינדוס חוקי אני באתי להתקין לא חוקי :ם
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

עזרה דחוף -בעיה עם וינדואוס לא חוקי במחשב  Empty Re: עזרה דחוף -בעיה עם וינדואוס לא חוקי במחשב

הודעה על ידי Fairy Tanya 17/07/11, 06:32 pm

ניסיתי להתקין את החוקי אבל גם את זה זה לא מביא לי >.<
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Osher Is Me 17/07/11, 06:42 pm

רגע תראי מה את צריכה לעשות:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Fairy Tanya 17/07/11, 07:25 pm

תודה על המדריך אבל למה אתה שולח קישורים לפורום מתחרה >.<
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics