runescape forum st
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

שלום אנשים!

+8
Weird Scaper
Darkiller722
FrozenTear
asael 004
Suki Pk1
matan 001
shani d
Digital325
12 posters

Go down

שלום אנשים! Empty שלום אנשים!

הודעה על ידי Digital325 04/04/10, 09:23 pm

אמממ יש לי חשק לחזור למשחק במיוחד אחרי שהבנק שלי עלה מ200 מיליון ל500 מיליון בלי שעשיתי כלום חחח=]

האם ב6 חודשים האחרונים הוסיפו בוס או כלי נשק וחליפות מטורפות או שפחות או יותר נשאר אותו דבר?..

ורציתי להגיד שלום לכם נראה אחלה פורום בטח יותר מושקע ופעיל מהפורום הקודם של המשחק ,תמשיכו ככה =]
Digital325
משקיען הפורום
משקיען הפורום

Male
מספר הודעות : 369

חזרה למעלה Go down

שלום אנשים! Empty Re: שלום אנשים!

הודעה על ידי shani d 04/04/10, 09:30 pm

שלום שלום ברוכים השבים חח

יש משימות חדשות וקשות

יש PRAYER BOOK חדש

ובקשר לנשקים וחליפות לא נראה לי
shani d
shani d
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Female
מספר הודעות : 957

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי matan 001 04/04/10, 10:08 pm

wb תהנה.
matan 001
matan 001
חבר כבוד
חבר כבוד

Male
מספר הודעות : 1095

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Suki Pk1 04/04/10, 10:36 pm

יש Prays חדשים
יש שמה כול מיני דברים שימושים ה Pray הכי טוב הוא לרמה 95.
יש Soul war cape זה הגלימה של המיני גיים שאתה מקבל אחרי משימה היא מביאה 12 PRAY BONUS
אםם יש עוד כמה דברים אבל אני לא בטוח
Suki Pk1
Suki Pk1
חדש חדש חדש
חדש חדש חדש

מספר הודעות : 38

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי asael 004 05/04/10, 11:54 pm

ברוך שובך Very Happy
asael 004
asael 004
כוכב עולה
כוכב עולה

Male
מספר הודעות : 2572

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי FrozenTear 06/04/10, 01:37 pm

wb
FrozenTear
FrozenTear
חבר
חבר

Male
מספר הודעות : 163

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Darkiller722 06/04/10, 01:46 pm

מה פתאום...

יצא DRAGON PICKAXE...

והלWHIP נוספה אנימציה...
Darkiller722
Darkiller722
חבר כבוד
חבר כבוד

Male
מספר הודעות : 1499

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Weird Scaper 06/04/10, 02:14 pm

יש מלא דברים חדשים שווה לך לבדוק, אבל במקומך לא הייתי חוזר, עוד מעט צבא עניינים..
ואם תכננת לחזור זה אומר שעשית סקאם לאיזה אמא מסכנה בעד אלף שקל, או שהמצאת את הסיפור,
חחח..
Weird Scaper
חבר
חבר

Male
מספר הודעות : 227

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Evya 06/04/10, 02:42 pm

wb
Evya
Evya
חבר כבוד
חבר כבוד

Male
מספר הודעות : 1600

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי tomer624 06/04/10, 03:11 pm

ברוך הבא.
וכן זכור לי שמכרתה את השחקן לאיזה ילד קטן
tomer624
tomer624
חבר פעיל
חבר פעיל

Male
מספר הודעות : 614

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Silevo 06/04/10, 03:43 pm

ברוך הבאSmile
וכן הרבה דברים חדשים נוספו
Silevo
Silevo
חבר
חבר

Male
מספר הודעות : 137

http://Runescape.com

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Digital325 06/04/10, 04:45 pm

Weird Scaper כתב:יש מלא דברים חדשים שווה לך לבדוק, אבל במקומך לא הייתי חוזר, עוד מעט צבא עניינים..
ואם תכננת לחזור זה אומר שעשית סקאם לאיזה אמא מסכנה בעד אלף שקל, או שהמצאת את הסיפור,
חחח..
חחחחח אוקי אז ככה...
אני מתגייס ב14/3/2011 מה שאומר שיש לי מעל חצי שנה אחרי בית ספר להיות בבית שבזמן הזה אני יעבוד ויתאמן ליחידה ואולי קצת מחשב ...
בנוגע לשחקן שלי אז כן מכרתי אותו ב1000 שקל אבל לפני חודשיים מתקשרת אלי האמא שמכרתי לבן שלה את השחקן ואומרת לי שהילד שלה נעשה מכור למשחק והוא לא עוזב את הכיסא ואמרה לי אם אני יכול להחזיר לה 300 שקל והיא מחזירה לי את השחקן...זאת אמא של חברה של אחותי אז לא היה לי נעים ו"קניתי" בחזרה את השחקן ברווח של 700 שקל..

וכשאתה אומר דברים חדשים אתה מכיר אותי שאני לא בן אדם של סקילים מה שמעניין אותי זה בוסים ונשקים חדשים ...ובאמת הוסיפו אחד מהם?
Digital325
משקיען הפורום
משקיען הפורום

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Weird Scaper 06/04/10, 05:02 pm

Digital325 כתב:
Weird Scaper כתב:יש מלא דברים חדשים שווה לך לבדוק, אבל במקומך לא הייתי חוזר, עוד מעט צבא עניינים..
חחח..
חחחחח אוקי אז ככה...
אני מתגייס ב14/3/2011 מה שאומר שיש לי מעל חצי שנה אחרי בית ספר להיות בבית שבזמן הזה אני יעבוד ויתאמן ליחידה ואולי קצת מחשב ...
בנוגע לשחקן שלי אז כן מכרתי אותו ב1000 שקל אבל לפני חודשיים מתקשרת אלי האמא שמכרתי לבן שלה את השחקן ואומרת לי שהילד שלה נעשה מכור למשחק והוא לא עוזב את הכיסא ואמרה לי אם אני יכול להחזיר לה 300 שקל והיא מחזירה לי את השחקן...זאת אמא של חברה של אחותי אז לא היה לי נעים ו"קניתי" בחזרה את השחקן ברווח של 700 שקל..

וכשאתה אומר דברים חדשים אתה מכיר אותי שאני לא בן אדם של סקילים מה שמעניין אותי זה בוסים ונשקים חדשים ...ובאמת הוסיפו אחד מהם?
שמע אני מכיר אותך טוב ומה שאני ממליץ לך זה, לא יודע שמע חח, הוציאו Prayers חדשים, שבטח תאהב (יתרונות לMelee) ומבחינת בוסים אין שום דבר חדש, חוץ מהעובדה שהדרופים מכל בוס ממש קשים להשגה עכשיו, והבוס הכי רווחי זה כרגע Zamorak. אפשר גם לצבוע דברים עכשיו (Whip,Infinity,Dark Bow) קיצר לא משהו מיוחד השתנה מאז שעזבת והPK נהיה אפילו יותר מסריח..
אם בא לך אני אולי יכול לעשות לך חודש ממבר עם הויזה תחליט אם אתה רוצה להמשיך לשחק או לא ( אי לי מה לעשות עם הכסף)
Weird Scaper
חבר
חבר

Male
מספר הודעות : 227

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Digital325 06/04/10, 05:19 pm

Weird Scaper כתב:
Digital325 כתב:
חחח..
חחחחח אוקי אז ככה...

שמע אני מכיר אותך טוב ומה שאני ממליץ לך זה, לא יודע שמע חח, הוציאו Prayers חדשים, שבטח תאהב (יתרונות לMelee) ומבחינת בוסים אין שום דבר חדש, חוץ מהעובדה שהדרופים מכל בוס ממש קשים להשגה עכשיו, והבוס הכי רווחי זה כרגע Zamorak. אפשר גם לצבוע דברים עכשיו (Whip,Infinity,Dark Bow) קיצר לא משהו מיוחד השתנה מאז שעזבת והPK נהיה אפילו יותר מסריח..
אם בא לך אני אולי יכול לעשות לך חודש ממבר עם הויזה תחליט אם אתה רוצה להמשיך לשחק או לא ( אי לי מה לעשות עם הכסף)
אם הדרופים הרבה יותר קשים להשגה כמו ההילטס וכדומה אז למה המחירים שלהם בקושי השתנו כשעזבתי ארמדיל גודסורד הייתה 100 וקצת ועכשיו זה אפילו פחות אז זה קצת לא הגיוני שמקבלים אותם פחות והמחיר יורד...ובקטע של הממבר אם תוכל לעשות לי לחודש אני ישמח אחי
Digital325
משקיען הפורום
משקיען הפורום

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Darkiller722 06/04/10, 05:23 pm

Digital325 כתב:
Weird Scaper כתב:
Digital325 כתב:
חחח..
חחחחח אוקי אז ככה...

אם הדרופים הרבה יותר קשים להשגה כמו ההילטס וכדומה אז למה המחירים שלהם בקושי השתנו כשעזבתי ארמדיל גודסורד הייתה 100 וקצת ועכשיו זה אפילו פחות אז זה קצת לא הגיוני שמקבלים אותם פחות והמחיר יורד...ובקטע של הממבר אם תוכל לעשות לי לחודש אני ישמח אחי

כנראה בקשר לAGS, אז ב2009 הם מה זה היו זולים ומעכשיו הם עולים ויורדים..
Darkiller722
Darkiller722
חבר כבוד
חבר כבוד

Male
מספר הודעות : 1499

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי ron/grot67 06/04/10, 06:43 pm

WB Very Happy
תנצל את החצי שנה הזאת טוב ;]
ron/grot67