טבלת שיאים לפורום

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא Go down

האם אתם רוצים טבלת שיאים שתכיל רק את השחקנים מהפורום?

67% 67% 
[ 4 ]
33% 33% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]

סך-הכל הצבעות : 6

טבלת שיאים לפורום

הודעה by erlid on 17/02/14, 03:04 pm

טוב אז ככה בניתי פעם טבלת שיאים לפורום ובסופו של דבר סגרו לי אותה מחוסר שימוש(היא מורידה את המידע מהטבלה של המשחק אז אם משהוא לא מופיע שם הוא לא יופיע גם פה)
כרגע הקוד לא מעודכן(חסר סקיל בתור התחלה) וצריך גם לפתוח אתר ולהתקין עליו את הקוד וזה לוקח זמן ועבודה
אם הרבה אנשים יצביעו בעד(אני עוד לא בטוח כמה אני מגדיר כהרבה אז אין סיבה לשאול) אני יעלה עוד סקר לגבי כמות השימוש ואם יהיו למספיק שיגידו שישתמשו הזה מידי פעם אני יעדכן את הטבלה ויעלה אותה

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
אורח צריך עזרה בנושא כלשהו? שלח לי הודעה

erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male
מספר הודעות : 5582

חזרה למעלה Go down

Re: טבלת שיאים לפורום

הודעה by Osher Is Me on 18/02/14, 01:25 am

שחר!! טוב לשמוע ממך
איך הולך בעתודה? אני מנסה לקחת אווירונאוטיקה שנה הבאה

===============חתימה===============
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4504

חזרה למעלה Go down

הודעה by erlid on 18/02/14, 01:57 am

פרט לחדווא 2 שאחרי שאני יכשל בו יעיפו אותי מהאוניברסיטה(מועד ב עוד 7 חודשים כדי שיהיה לי המון זמן לשכוח את כל מה שאני לא ממש זוכר גם ככה)

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה by Osher Is Me on 18/02/14, 05:55 pm

erlid כתב:פרט לחדווא 2 שאחרי שאני יכשל בו יעיפו אותי מהאוניברסיטה(מועד ב עוד 7 חודשים כדי שיהיה לי המון זמן לשכוח את כל מה שאני לא ממש זוכר גם ככה)

באסה Sad

אני מקווה לפחות שהמתמטיקה/פיזיקה שצריך בשביל אווירונאוטיקה מעניינת ולא קשה, אני יודע רק שיש הסתברות, מכניקת הקוונטים ומכניקה קלאסית

===============חתימה===============
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4504

חזרה למעלה Go down

הודעה by erlid on 18/02/14, 06:06 pm

Osher Is Me כתב:
erlid כתב:פרט לחדווא 2 שאחרי שאני יכשל בו יעיפו אותי מהאוניברסיטה(מועד ב עוד 7 חודשים כדי שיהיה לי המון זמן לשכוח את כל מה שאני לא ממש זוכר גם ככה)

באסה Sad

אני מקווה לפחות שהמתמטיקה/פיזיקה שצריך בשביל אווירונאוטיקה מעניינת ולא קשה, אני יודע רק שיש הסתברות, מכניקת הקוונטים ומכניקה קלאסית
מכניקת הקוונטים זה מעניין עד כמה שאני יודע
מכניקה קלאסית לא אמור להיות קשה מידי
והסתברות גם לא נורא
(אומנם היה לי מבחן אמריקאי במבוא להסתברות למתמטיקאים עם 97% נכשלים אבל זה די יוצא דופן היה לי במקום אחרי זה מבוא להסתברות לסטטיסטיקאים שהממוצע במועד א במבחן היה כמעט 95)

erlid
מנהל אירועים
מנהל אירועים

Male

חזרה למעלה Go down

צפה בנושא הקודם צפה בנושא הבא חזרה למעלה