runescape forum st
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב!

+2
Leon
yuval62
6 posters

Go down

מה נעשה השבוע?

אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_rcap17%אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_lcap 17% 
[ 1 ]
אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_rcap50%אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_lcap 50% 
[ 3 ]
אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_rcap0%אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_lcap 0% 
[ 0 ]
אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_rcap0%אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_lcap 0% 
[ 0 ]
אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_rcap17%אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_lcap 17% 
[ 1 ]
אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_rcap16%אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! I_vote_lcap 16% 
[ 1 ]
[ 0 ]

סך-הכל הצבעות : 6

Poll closed

אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! Empty אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב!

הודעה על ידי yuval62 01/08/11, 07:08 pm

מה הטעם שיש קלאן אם לא עושם משהו עם זה חוץ מלכרות שורשים?!
הגיע הזמן שנעשה משהו! Smile
אני מציע פה כמה אפשרויות שכמה שיותר אנשים יוכלו לעשות, ולא רק מה שחלק רוצים. במטרה שלי פה זה שנהנה ביחד מהקלאן, כי נראה שרובינו פשוט משחקים לבד, וחבל Cool

לגבי ההצעות, יש כמה הסתייגויות:
אין להציע GWD, עד שכולם ישיגו KC זה יכול להיות כאב ראש, ולא כולם עם ציוד מתאים גם עם נעשה massacre.
corp לא אופציה, לא כולם סיימו את הקווסט summer's end (נכון לעכשיו).
PK- לא כולם אוהבים, אני אישית גם מתנגד בגלל BSינג.

ההצעות שלי דורשות קווסטים קלים או סקילים פשוטים להשגה. בבקשה תגיבו, תצביעו ותשפיעו!

***חשוב מאוד***

לבודק את לוח הלקאן לפחות פעם ביום לעדכונים בנושא!!!

בנוסף, אחרי אירועים אתם מוזמנים להעלות SC אם צילמתם של האירוע, ונשים אותם פה בשביל הכיף Smile
yuval62
yuval62
חבר
חבר

Male
מספר הודעות : 150

חזרה למעלה Go down

אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! Empty Re: אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב!

הודעה על ידי Leon 01/08/11, 07:11 pm

KBD יהיה נחמד בוס קל, ולדעתי כולם מסוגלים לנצח אותו
או אפשר לCLAN WARS ללכת לעולם הגלובאלי שלהם ולעשות קלאן שלנו נגד קלאנים שבאיזור ובדרך כלל יש
Leon
Leon
כוכב עולה
כוכב עולה

Male
מספר הודעות : 2052

http://runescape.org.il

חזרה למעלה Go down

אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב! Empty Re: אירוע קלאן שבועי- חברי הקלאן israel co il בבקשה להצביע ולהגיב!

הודעה על ידי Fairy Tanya 01/08/11, 07:15 pm

לפי דעתי אפשר לשלב כל שבוע לעשות סקר איזה מיני גיים רוצים לשחק :O
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female
מספר הודעות : 2238

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yuval62 01/08/11, 07:16 pm

כן זו המטרה. אחרי כל איוונט שנעשה אנשים יגידו מה דעתם, ונוריד ונשנה את הסקר בהתאם. המטרה היא שיהיה כיף Smile
yuval62
yuval62
חבר
חבר

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Fairy Tanya 01/08/11, 07:20 pm

תמיד רציתי לשחק ב SHADES OF MORTON אבל לא הייתה לי קבוצה Sad
Fairy Tanya
Fairy Tanya
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Female
מספר הודעות : 2238

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yuval62 01/08/11, 07:21 pm

זה כיף, יכו לעלות קצת אבל אפשר לקבל אחלה דברים, וזה לא כל כך קשה.
yuval62
yuval62
חבר
חבר

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Leon 01/08/11, 07:26 pm

Dark Angel כתב:תמיד רציתי לשחק ב SHADES OF MORTON אבל לא הייתה לי קבוצה Sad
יש עולם מיוחד לזה..
מיני די משעמם אבל
Leon
Leon
כוכב עולה
כוכב עולה

Male
מספר הודעות : 2052

http://runescape.org.il

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי Osher Is Me 01/08/11, 07:39 pm

Leon כתב:
מיני די משעמם אבל

התחלת להתעניין באופנה אה? Razz
חחחחחחחח אפשר לקחת את זה לכיוון הלא נכון Smile
Osher Is Me
Osher Is Me
מנהל מידע
מנהל מידע

Male
מספר הודעות : 4505

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי yuval62 02/08/11, 08:22 am

יש שני קולות שהצביעו עבור בוסים שאין להם תגובה שאומר תאיזה בוס הם רוצים (אני ידוע מי אחד והוא אמר לי שלא משנה לו, אבל השני אין לי מושג). בבקשה תגיב כדי שאני אוכל לדעת! Smile

תמשיכו להצביע ולהגיב חברים, זה חשוב!! =]
yuval62
yuval62
חבר
חבר

Male

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי shani d 17/08/11, 03:59 am

1] אני מעדיף כלאן וורס כי אני אל ממבר כרגע ולא מתכוון לחדש
shani d
shani d
מנהל קלאן צאט
מנהל קלאן צאט

Female
מספר הודעות : 957

חזרה למעלה Go down

הודעה על ידי just a nightmare 18/08/11, 06:56 pm

מה שבא לכם :ם
just a nightmare
just a nightmare
מנהל ראשי
מנהל ראשי

Male
מספר הודעות : 3188

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics